O nas

MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG jest jednym z kluczowych producentów produktów i rozwiązań w zakresie chemii budowlanej na świecie. Grupa przedsiębiorstw ma swoją główną siedzibę w Bottrop, zatrudnia ponad 2500 pracowników w ponad 40 krajach i od ponad 50 lat oferuje wiodące rozwiązania w zakresie ulepszania betonu, jak też zabezpieczania i utrzymania budowli.

Krótka historia MC … 


MC for Concrete Industry

Architekci, inwestorzy budowlani, projektanci , producenci betonu towarowego, betonowych elementów prefabrykowanych oraz wyrobów z betonu – profitują, korzystając z oferty  naszych wysokiej jakości  domieszek do betonu i zapraw, środków do pielęgnacji betonu, środków antyadhezyjnych oraz szpachli do  kosmetyki  betonu. 

Więcej: MC-for-Concrete-Industry 


MC for Infrastructure & Industry

Projektanci, architekci, inwestorzy, sektor publiczny, wykonawcy mogą polegać na naszych najwyższej jakości systemach zabezpieczeń i utrzymania budowli inżynieryjnych i przemysłowych oraz na naszym fachowym doradztwie technicznym.

Więcej: MC-for-Infrastructure-Industry


MC for Buildings
 

Inwestorzy, architekci, projektanci i wykonawcy znajdą w MC najlepsze rozwiązania w zakresie budownictwa naziemnego – począwszy od etapu projektowania i przetargu po fazę realizacji.

Więcej: MC-for-Buildings


MC for Consumer

Do grupy przedsiębiorstw MC należą także firmy Botament oraz Ultrament, które oferują wysokiej jakości produkty odpowiadające indywidualnym potrzebom wykonawców i odbiorców końcowych. 
Nazwa Botament już od ponad 20 lat kojarzy się z systemami produktów i specjalistycznymi materiałami budowlanymi przeznaczonymi dla profesjonalistów, dostępnych  w składach budowlanych, prowadzących sprzedaż płytek i materiałów budowlanych. 

Więcej informacji na stronie  www.botament.com.pl

Produkty firmy Ultrament już od ponad 35 lat dostępne są w specjalistycznych sieciach handlowych oraz sieciach DIY . 

Więcej informacji na stronie www.ultrament.pl


Filozofia firmy


Każdy pojedynczy produkt może mieć decydujący wpływ na całą budowlę lub jej utrzymanie. Wybór nieprawidłowego produktu lub jego błędne zastosowanie mogą spowodować uszkodzenia elementów konstrukcyjnych, a w skrajnych przypadkach nawet zagrożenie życia. Dlatego też praca projektantów, inżynierów i wykonawców wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

Jesteśmy świadomi, iż chodzi tutaj nie tylko o reputację, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo ludzi. Świadczymy rzetelne doradztwo oraz rozwiązania produktowe, dokładamy wszelkich starań, aby móc zagwarantować, iż każdy projekt realizowany przez naszych klientów, zapewni im długotrwałą satysfakcję i spokój ducha. Bycie częścią firmy MC oznacza branie odpowiedzialności za życie i reputację innych. 

Budowanie traktujemy poważnie. 

BE SURE. BUILD SURE.