MC-Bauchemie

MC for Concrete Industry

Beton lepszy pod każdym względem

Architekci, inwestorzy budowlani, projektanci, producenci betonu towarowego, betonowych elementów prefabrykowanych oraz wyrobów z betonu – profitują, korzystając z oferty naszych wysokiej jakości domieszek do betonu i zapraw, środków do pielęgnacji betonu, środków antyadhezyjnych oraz szpachli do kosmetyki betonu.

Kompleksowo wspieramy naszych partnerów: począwszy od doradztwa technicznego, poprzez pomoc podczas przeprowadzania prób w laboratorium oraz w miejscu zastosowania. Pomagamy również dobrać odpowiednią technikę dozowania a dodatkowo w trosce o środowisko naturalne nasze domieszki dostarczamy cysternami lub w wymiennych kontenerach.W oparciu o nasze innowacyjne i dostosowane do potrzeb klienta systemy produktów dbamy o to, by jakość wytwarzanego betonu była coraz lepsza a sposób aplikacji naszych produktów oraz pielęgnacja betonu odbywała się bezproblemowo. 

Stosując nasze domieszki do betonu można osiągnąć pożądane właściwości i parametry betonu, tj. określone wytrzymałości wczesne, końcowe, określoną szczelność betonu, jego odporność, jakość powierzchni, a także wybrać preferowany sposób aplikacji oraz pielęgnacji. Nasze środki do pielęgnacji betonu chronią świeży beton przed zbyt szybką utratą wilgoci. Nasze środki antyadhezyjne dbają o to, by beton w sposób optymalny odchodził od szalunku i dzięki temu można było uzyskać wysokiej jakości powierzchnie betonu. W sytuacjach, gdy podczas transportu lub na budowie, dojdzie do uszkodzenia betonu, oferujemy szeroką paletę szpachli do kosmetyki betonu, które pozwalają naprawić wszelkie ubytki i uzyskać nienaganną powierzchnię. 

Pomagamy ulepszać właściwości betonu pod każdym względem - Oferujemy producentom betonu towarowego , betonowych elementów prefabrykowanych  oraz wyrobów z betonu niezawodne produkty wysokiej jakości, a przed architektami i projektantami otwieramy nowe możliwości w zakresie ekonomicznego budowania na najwyższym poziomie. 

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi z pewnością znajdą rozwiązanie, spełniające Państwa oczekiwania.

Nasze grupy produktów:

Domieszki do betonu i zapraw 

Kosmetyka betonu

Produkty niezbędne na placu budowy