MC Bauchemie Sp. z o.o. jako sponsor główny X KONFERENCJI BUDOWNICTWO W ENERGETYCE

Miesiąc maj każdego roku jest miesiącem wzmożonej aktywności konferencyjnej. W bieżącym roku w dniach 17-20.05 odbywała się jubileuszowa X Konferencja Naukowo–Techniczna Budownictwo w Energetyce w Szklarskiej Porębie. Organizatorami konferencji byli: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Wrocław oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.

Celem spotkań kadry naukowej, inwestorów, wykonawców i dostawców specjalizujących się w branży energetycznej jest wzajemna wymiana doświadczeń, spostrzeżeń, a także oczekiwań inwestorów
w stosunku do planowanych na przyszłość zadań inwestycyjnych. Do udziału w tegorocznej, jubileuszowej konferencji zgłoszonych zostało blisko 200 osób.   

W dotychczasowej historii Konferencji Budownictwo w Energetyce firma MC-Bauchemie, z racji zaangażowania w rynek energetyczny, brała udział w każdym spotkaniu na przestrzeni ostatnich 20 lat. Konferencja Budownictwo w Energetyce odbywa się co dwa lata. Tym razem MC-Bauchemie zaangażowała się w przedsięwzięcie jako Sponsor Główny. W trakcie sesji, podczas których omawiane były zagadnienia związane z energetyką przez pryzmat budownictwa, MC-Bauchemie zaprezentowała nowoczesne rozwiązania dotyczące powłok ochronnych oraz naprawy bezwykopowej kanalizacji
w systemach OMBRAN® oraz KONUDUR®. Oprócz wspomnianych sesji plenarnych przygotowane zostało stanowisko, gdzie w trakcie konferencji, uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z materiałami iniekcyjnymi, posadzkowymi oraz do naprawy kanalizacji, również w sposób praktyczny przygotowując je i aplikując.

Zarówno część merytoryczna jak i część praktyczna zaproponowana przez MC-Bauchemie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników i organizatorów.