Nowa elastyczna zawiesina uszczelniająca

05.07.2017

Dzięki Nafutop HT firma MC-Bauchemie wprowadziła na rynek jednoskładnikową, wysoce elastyczną i mostkującą rysy zawiesinę uszczelniającą przeznaczoną do stosowania na powierzchniach o temperaturze do +70°C.
Lekkoszara, bardzo elastyczna zawiesina uszczelniająca jest łatwa w użyciu, oferuje wysokie wartości wydajności i może być łatwo nakładana bez dodatkowego podkładu za pomocą szerokiej szczotki, packi lub wałka. Może być również nanoszona natryskowo za pomocą pompy spiralnej, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom wydajności na jednostkę powierzchni. Nafutop HT oferuje bardzo wysoką odporność na promieniowanie UV, mróz, alkalia i starzenie i jest idealny jako bariera hydroizolacyjna dla prefabrykowanych dachów garażowych i fundamentów betonowych charakteryzujących się wysokimi temperaturami powierzchni do +70°C. Powstała w ten sposób bariera jest wodoodporna po ok. 24 godzinach i mostkuje pęknięcia o szerokości do 0,4 mm.
Może być również stosowana do betonu lekkiego, gazobetonu i murów, a także do tynków uszczelniających i zapraw utwardzanych w kategoriach CS II, III i IV wg EN 998-1, tzn. o wartości wytrzymałości na ściskanie po 28 dniach wynoszącej co najmniej 1,5 N/mm². Nafutop HT został przetestowany zgodnie z normą EN 1504-2 i tym samym został dopuszczony do stosowania jako system ochrony powierzchni w konstrukcjach betonowych. Gnojowica uszczelniająca nadaje się do powlekania i może być również tynkowana lub tynkowana.
Nafutop HT firmy MC jest szczególnie odpowiedni do prefabrykowanych elementów betonowych i konstrukcji garażowych, oferując prostszą, szybszą i bardziej niezawodną hydroizolację, również na widocznych powierzchniach. Oszczędza to czas, przyspiesza budowę, a tym samym ostatecznie poprawia ekonomiczność procesu.

Nafutop HT nowa elastyczna zawiesina uszczelniająca do ciepłych powierzchni
Nafutop HT nowa elastyczna zawiesina uszczelniająca do ciepłych powierzchni
© MC-Bauchemie 2024
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123