Najlepsze rozwiązania
dla budownictwa i
konstrukcji

Wymagania, które należy spełnić przy budowie i użytkowaniu konstrukcji budowlanych są liczne i zróżnicowane. Szczególnie w fazie projektowania, kluczowe znaczenie mają terminy, płynne zarządzanie, efektywność kosztowa i jakość zastosowanych rozwiązań. Dlatego w MC zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają konstruktorów, architektów i planistów już w fazie planowania i przetargu pomagając znaleźć optymalne rozwiązanie dla danego projektu.

FACHOWE WSPARCIE I WYSOKIEJ JAKOŚCI ROZWIĄZANIA

Nasi doradcy są regularnie obecni na placu budowy, aby szybko i elastycznie reagować na potrzeby i nowe wyzwania. Towarzyszą również podczas aplikacji naszych produktów, aby prawidłowo i bezpiecznie wdrażyć zalecane rozwiązania na miejscu.

Wiedza techniczna i kompetencje naszych doradców to spokój ducha i pewność powodzenia inwestycji.

SPECJALISTYCZNE SYSTEMY DO ZABEZPIECZENIA PRZED WILGOCIĄ, NAPRAW I OCHRONY POWIERZCHNI

Naszym partnerom oferujemy specjalistyczne systemy produktów do uszczelniania, ochrony i naprawy budynków komercyjnych i mieszkalnych. Obejmują one m.in.: hydroizolacje bitumiczne oraz wydajne i wytrzymałe powłoki do podłóg, ścian i sufitów, a także systemy jastrychów, tynków i zapraw. Posiadamy również specjalistyczną grupę produktów skierowanych do konserwacji historycznych budynków, które trwale chronią przed wodą, solą i warunkami atmosferycznymi ich historyczną wartość.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123