MC aktiv 1/2019 został opublikowany

16.04.2019

W pierwszym numerze naszego magazynu dla pracowników i klientów MC aktiv położyliśmy nacisk na kluczowy aspekt technologii betonu.
Beton jest najczęściej stosowanym z wszystkich materiałów budowlanych, a jego zastosowania są bardzo zróżnicowane. Kiedyś prosty system trójmateriałowy, z czasem ewoluował w kompleks wielofazowy. W produkcji betonu niezbędne jest zapewnienie właściwej i skutecznej koordynacji poszczególnych składników - cementu, dodatków i domieszek. Solidna wiedza specjalistyczna w zakresie formowania betonu na poziomie technologicznym jest zatem niezbędnym warunkiem do produkcji stabilnych, wytrzymałych betonów. W naszym MC aktiv rzucamy światło na to, co jest ważne w praktyce przy stosowaniu domieszek do betonu.
Wiele innych cech tego wydania naszego magazynu odnosi się również do solidnych, niezawodnych, a niekiedy również atrakcyjnych wizualnie rozwiązań, co zostało ujawnione w szeregu interesujących raportów projektowych, w których znalazły się informacje o najnowszych innowacjach i wewnętrznych osiągnięciach MC aktiv.
Chcesz przeczytać również nasz magazyn?
Kliknij tutaj, aby przejść do plików PDF z naszymi aktualnymi wydaniami MC aktiv:
Do ostatnich numerów MC aktiv...

 

Chcesz go prenumerować?

Następnie kliknij tutaj...

 

 

MC aktiv 1/2019
MC aktiv 1/2019
© MC-Bauchemie 2024
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123