Świeży MC aktiv 1/23 na stole

23.06.2023

W pierwszym tegorocznym wydaniu naszego magazynu dla klientów MC aktiv skupiamy się na głównym temacie naszej nowej rodziny produktów do iniekcji MC-Injekt PowerSeal®. Obejmuje ona produkty iniekcyjne 1k, które szybko i skutecznie pomagają zatrzymać wodę i zapewnić trwałe uszczelnienie w ekstremalnych przypadkach wnikania wody w elementy betonowe stykające się z gruntem, wykopami budowlanymi lub tunelami. Ponadto nasz MC aktiv ponownie oferuje interesującą i inspirującą mieszankę innowacji, projektów i wewnętrznych wiadomości ze świata MC-Bauchemie.

The new MC aktiv 1/2022 with the MAIN FEATURE: Fast expansion for a permanent seal with MC-Injekt PowerSeal®
The new MC aktiv 1/2022 with the MAIN FEATURE: Fast expansion for a permanent seal with MC-Injekt PowerSeal®
© MC-Bauchemie 2024

TEMAT GŁÓWNY: Szybkie rozprężanie dla trwałego uszczelnienia dzięki MC-Injekt PowerSeal®

Każde nagłe przedostanie się wody do elementów betonowych stykających się z gruntem lub znajdujących się w wykopach budowlanych, tunelach lub górotworze wymaga podjęcia szybkich działań zaradczych. W przeciwnym razie istnieje ryzyko trwałego uszkodzenia, a nawet zawalenia się konstrukcji lub jej podłoża. Dzięki MC-Injekt PowerSeal® firma MC wprowadziła na rynek nową rodzinę jednoskładnikowych produktów iniekcyjnych, które można szybko i skutecznie stosować w takich przypadkach, aby zapewnić szybkie i trwałe uszczelnienie.

DUŻY FORMAT: Nowy parking podziemny - połączenie sztuki, elegancji i bezpieczeństwa na powierzchni

W centrum Ingolstadt na parkingu podziemnym zastosowano niezwykle odporną i szybką w aplikacji powłokę parkingową OS 8 firmy MC. Jeśli chodzi o wystrój wnętrza podziemnego parkingu, właściciel Werner Dimperl dał upust swojej wyobraźni. Ściany zostały artystycznie zaprojektowane z wizerunkami komiksowych superbohaterów, filary utrzymano w mocnej koralowej czerwieni, a w powłokę parkingu wkomponowano złote wióry.

INNOWACJE I INSPIRACJE by MC

Jak zwykle prezentujemy również nowe produkty w naszej aktualnej ofercie MC aktiv. Należą do nich nowa ultra-wysokowytrzymała zaprawa do spoinowania Emcekrete WP 108, nowy akcelerator do szybszego utwardzania posadzek przemysłowych MC-DUR PowerCoat MC-DUR PowerCoat Cat, a także biodegradowalny zmywacz Konudur Remover 2.1.

 

W naszej INSPIRACJI pokazujemy, jak wszechstronnym materiałem budowlanym jest beton i jak wiele pomysłów można dzięki niemu zrealizować: od betonowych mebli, przez dekoracje ścienne, lampy, świeczniki i misy, po biżuterię.

NAJLEPSZA PRAKTYKA: Projekty, projekty, projekty

W naszych NAJLEPSZYCH PRAKTYKACH po raz kolejny oferujemy szeroki wybór interesujących i aktualnych projektów, w których nasze produkty w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesu projektów remontowych i budowlanych. Obejmują one renowację zbiorników wody pitnej w Szwajcarii i Hiszpanii, remont parkingu i biura w Startup Hub Lisboa w Portugalii, budowę tunelu Nui Vung w Wietnamie, budowę betonowej obwodnicy w Rumunii oraz ochronę betonu w trzech dużych projektach w Indiach.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ: BotaGreen®

W tym MC aktiv przedstawiamy nową zieloną markę BotaGreen® naszej siostrzanej spółki Botament GmbH, która została wprowadzona na rynek w 2022 r. i rozszerzona w 2023 r. o całą gamę nowych produktów. BotaGreen® łączy w sobie innowacyjne materiały budowlane, które są szczególnie niskoemisyjne i przyjazne dla środowiska.

 

Jak zwykle kończymy nasze wydanie tematami wewnętrznymi i personaliami, w których chcielibyśmy zwrócić uwagę na portret naszego "weterana MC" Klausa Weinbergera, który pracuje w MC już od 34 lat i od wielu lat jest odpowiedzialny za zakupy.

 

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym wydaniem:

Wydanie 1/23

 

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123