MC na VIVAWEST Marathon 2019

20.05.2019

Po raz pierwszy MC-Bauchemie wystartowało z pięcioma drużynami w maratonie VIVAWEST, który odbył się po raz siódmy i w którym MC uczestniczył po raz piąty z rzędu. W dniu 19 maja 2019 roku 20 pracowników MC z różnych dywizji i całych Niemiec pokazało bardzo dobre wyniki z pięcioma mieszanymi zespołami sztafetowymi w największym maratonie przez Zagłębie Ruhry: zespół MC PowerFlow wygrał wyścig mieszanych sztafet z wyjątkowym czasem 3:33:35. Pozostałe drużyny MC również spisały się dobrze, zajmując 8, 15, 18 i 21 miejsce.
W MC-Bauchemie sprawy mają się coraz lepiej - nie tylko w biznesie, ale i w sporcie. Od sześciu lat pracownicy producenta chemii budowlanej z Bottrop wywieszają flagę własnej firmy na imprezach maratonowych w Zagłębiu Ruhry, podkreślając, że sporty zespołowe łączą ludzi w różnym wieku i różnych departamentach. Po raz kolejny w tym roku pracownicy MC z różnych działów, takich jak operacje, badania i rozwój, magazynowanie, logistyka, administracja i sprzedaż, w wieku od 25 do 55 lat pokazali to w imponujący sposób. MC ustanowił również nowy rekord z 20 uczestnikami. Oczywiście czuć było wspaniałą atmosferę  tego maratonu, który przebiegał w pobliżu siedziby MC w Bottrop.
Świetne występy drużyn MC

Po raz kolejny pracownicy spełnili swoje motta, które były na koszulkach, "Biegnij dobrze!" I "Bądźcie pewni. Buduj pewnie." Zespół MC PowerFlow zajął pierwsze miejsce w mieszanym wyścigu sztafetowym* w znakomitym czasie 3:33:35 na tym wymagającym profilu toru. Z czasem 3:51:37 zespół MC Exzellent ukończył wyścig na 8 miejscu. MC TopSpeed dotarł do mety w czasie 3:59:47 i na 15 miejscu, MC FastKick na 18 miejscu w czasie 4:08:05, a MC ombran szybki w czasie 21:10:42 na 21 miejscu. Zespoły MC nazwane na cześć systemów produktowych MC-Bauchemie, osiągnęły ogólnie lepsze czasy i rankingi niż w roku ubiegłym. Jednak mimo dobrych wyników, w centrum uwagi znalazła się radość z biegania w zespole z kolegami z różnych działów i regionów. "Nasi biegacze po raz kolejny są pod wrażeniem tego wyjątkowego zespołowego wydarzenia. Tę pozytywną energię wniesiemy do naszej organizacji i z pewnością wrócimy do niej w przyszłym roku", mówi Nicolaus Müller, dyrektor zarządzający MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG, który był członkiem zespołu MC TopSpeed.

 

* W mieszanych zespołach sztafetowych biegają razem kobiety i mężczyźni.

 

Saki Moysidis, PR-Manager

 

Tradycyjne zdjęcie grupowe przed startem maratonu w Teatrze Muzycznym w Gelsenkirchen w pobliżu miejsca startu i zakończenia maratonu pokazuje wszystkich uczestników MC w tegorocznym Maratonie VIVAWEST.
Tradycyjne zdjęcie grupowe przed startem maratonu w Teatrze Muzycznym w Gelsenkirchen w pobliżu miejsca startu i zakończenia maratonu pokazuje wszystkich uczestników MC w tegorocznym Maratonie VIVAWEST.
© MC-Bauchemie 2024
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123