Pracownik produkcyjny

Środa Wielkopolska - Polska

Opis stanowiska

MC-Bauchemie to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 60-letnią tradycją, które obecnie zatrudnia 2 700 osób w ponad 40 krajach. Pracownicy firmy MC służą swoją wiedzą i profesjonalnym doradztwem inwestorom, projektantom, wykonawcom oraz zarządcom obiektów budowlanych na całym świecie – od Ameryki Południowej przez Europę, Bliski Wschód i Afrykę, po Azję Południowo-Wschodnią.

Firma MC-Bauchemie należy do liderów w branży chemii budowlanej. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 r. W naszym lokalnym zakładzie wytwarzamy głównie: domieszki do betonu i zapraw, produkty stosowane na placu budowy, izolacje a także produkty do naprawy, ochrony oraz iniekcji betonu.

Bycie częścią MC oznacza bycie odpowiedzialnym. Budowanie traktujemy poważnie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • wykonywanie prostych prac przy produkcji wyrobów
  • dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów
Twój profil
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej (2-3 zmiany)
  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w ich obsłudze

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. My Cię wszystkiego nauczymy.

Oferujemy
  • umowę o pracę z gwarancją terminowej wypłaty wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które co roku podnosimy
  • dodatkową premię roczną
  • stabilne zatrudnienie w firmie, w której średni staż pracy wynosi 10 lat
  • zniżki na firmowe produkty
  • szeroki pakiet benefitów, w tym:

KARTA MULTISPORT LUB SPORT I KULTURA – możliwość dopasowania karty do form spędzanego czasu wolnego – wyjścia do kina, teatru, korzystanie z siłowni, uczęszczanie na nauki tańca, zakup sprzętu sportowego

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU – wsparcie i czas na regenerację

BONUS NA ŚWIĘTA – aby wzbogacić czas celebracji

UBEZPIECZENIE GRUPOWE - na niespodziewane sytuacje życiowe

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA LUX-MED - w zdrowym ciele, zdrowy duch

OWOCOWE ŚRODY by wspierać zdrowego ducha zespołu do pracy

PREMIA ZA POLECENIE PRACOWNIKA 1 500 ZŁ BRUTTO – zaangażuj się w proces rekrutacyjny i zyskaj

NISKO OPROCENTOWANE POŻYCZKI DLA PRACOWNIKÓW – dodatkowy zastrzyk gotówki podczas remontu lub budowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez "APLIKUJ TERAZ" znajdujące się na dole strony.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy Kandydatów o  celu, w jakim przetwarzamy dane osobowe, a także o przysługujących prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych.

  • Administratorem danych osobowych jest MC-Bauchemie Sp. z o. o. ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.
  • Dane osobowe gromadzone w postaci CV przetwarzane są w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu rekrutacyjnego lub do cofnięcia zgody kandydata na ich przetwarzanie. Nie przechowujemy CV na poczet przyszłych rekrutacji.
  • Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Dane osobowe kandydatów nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
  • Podanie danych w aplikacji o pracę w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 24.06.1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.
  • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne ale wymaga wyraźnej zgody Kandydata, dlatego prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MC-Bauchemie Sp. z o. o. w Środzie Wlkp., ul. Prądzyńskiego 20, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacja o Regulaminie zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych

MC-Bauchemie sp. z o.o. informuje, że w zakładzie pracy obowiązuje Regulamin zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych i że prawo do zgłaszania naruszeń określonych w Regulaminie przysługuje także kandydatom do pracy. W celu otrzymania treści Regulaminu należy skontaktować się z Administratorem.

W przypadku dokonania zgłoszenia zgodnie z Regulaminem Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane w celu rozpoznania zgłoszenia, a podstawą przetwarzania będzie Pani/Pana zgoda. Podstawą do przetwarzania danych osobowych w powyższym celu jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez osoby zaangażowane w proces rozpoznania zgłoszenia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do procedowania zgłoszenia, z uwagi na to, że MC- Bauchemie sp. z o.o. nie rozpoznaje zgłoszeń anonimowych.

Administrator będzie przechowywać Pani/Pana dane osobowe przez okres 5 lat od dnia zgłoszenia.

Pozostałe dane powyższej informacji o administratorze danych stosuje się odpowiednio.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123