Technik zastosowań (Ultrament)

Środa Wielkopolska - Polska

Opis stanowiska

Marka ULTRAMENT należy do niemieckiej firmy MC-Bauchemie, będącej światowym liderem produkcji chemii dla branży budowlanej. W Polsce od wielu lat z sukcesem działamy w kanale DIY oferując sprawdzone i kompleksowe rozwiązania w zakresie suchej zabudowy, systemów hydroizolacji, osuszania murów oraz napraw i renowacji pokryć papowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania produktów Ultrament udzielane wykonawcom, sprzedawcom i klientom sieci DIY (infolinia / e-mail)
  • pokazy oraz szkolenia produktowe w marketach budowlanych, u partnerów handlowych i dla przedstawicieli handlowych
  • wykonywanie wzorników oraz pomoc przy budowie ekspozycji
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną produktów Ultrament
  • współpraca z działem R&D w zakresie optymalizacji receptur produktów
  • testy produktów konkurencji i nowo wprowadzanych wyrobów
Twój profil
  • doświadczenie praktyczne w pracach z wykorzystaniem chemii budowlanej (zabudowy, klejenie płytek, izolacje przeciwwilgociowe itp.)
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych po całym kraju
  • komunikatywność, zaangażowanie i doskonała organizacja czasu pracy
  • wykształcenie min. średnie, budowlane
  • podstawowa znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • interesującą i odpowiedzialną pracę przy ambitnych zadaniach
  • możliwość rozwoju i udziału w tworzeniu sukcesu dynamicznie rozwijającej się firmy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • umowę o pracę z gwarancją terminowej wypłaty wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które co roku podnosimy
  • dodatkową premię roczną
  • stabilne zatrudnienie w firmie, w której średni staż pracy wynosi 10 lat
  • zniżki na firmowe produkty
  • szeroki pakiet benefitów, w tym:

KARTA MULTISPORT LUB SPORT I KULTURA – możliwość dopasowania karty do form spędzanego czasu wolnego – wyjścia do kina, teatru, korzystanie z siłowni, uczęszczanie na nauki tańca, zakup sprzętu sportowego

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU – wsparcie i czas na regenerację

BONUS NA ŚWIĘTA – aby wzbogacić czas celebracji

UBEZPIECZENIE GRUPOWE - na niespodziewane sytuacje życiowe

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA LUX-MED - w zdrowym ciele, zdrowy duch

ELASTYCZNE GODZINY PRACY – zachowanie balansu między pracą, a życiem prywatnym

OWOCOWE ŚRODY by wspierać zdrowego ducha zespołu do pracy

PREMIA ZA POLECENIE PRACOWNIKA 1 500 ZŁ BRUTTO – zaangażuj się w proces rekrutacyjny i zyskaj

NISKO OPROCENTOWANE POŻYCZKI DLA PRACOWNIKÓW – dodatkowy zastrzyk gotówki podczas remontu lub budowy

KURSY JĘZYKOWE – by świat nie miał już dla nas barier

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez "APLIKUJ TERAZ" znajdujące się na dole strony.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy Kandydatów o  celu, w jakim przetwarzamy dane osobowe, a także o przysługujących prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych.

  • Administratorem danych osobowych jest MC-Bauchemie Sp. z o. o. ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.
  • Dane osobowe gromadzone w postaci CV przetwarzane są w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu rekrutacyjnego lub do cofnięcia zgody kandydata na ich przetwarzanie. Nie przechowujemy CV na poczet przyszłych rekrutacji.
  • Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  • Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Dane osobowe kandydatów nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
  • Podanie danych w aplikacji o pracę w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 24.06.1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych tj. imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.
  • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne ale wymaga wyraźnej zgody Kandydata, dlatego prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MC-Bauchemie Sp. z o. o. w Środzie Wlkp., ul. Prądzyńskiego 20, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacja o Regulaminie zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych

MC-Bauchemie sp. z o.o. informuje, że w zakładzie pracy obowiązuje Regulamin zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych i że prawo do zgłaszania naruszeń określonych w Regulaminie przysługuje także kandydatom do pracy. W celu otrzymania treści Regulaminu należy skontaktować się z Administratorem.

W przypadku dokonania zgłoszenia zgodnie z Regulaminem Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane w celu rozpoznania zgłoszenia, a podstawą przetwarzania będzie Pani/Pana zgoda. Podstawą do przetwarzania danych osobowych w powyższym celu jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez osoby zaangażowane w proces rozpoznania zgłoszenia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do procedowania zgłoszenia, z uwagi na to, że MC- Bauchemie sp. z o.o. nie rozpoznaje zgłoszeń anonimowych.

Administrator będzie przechowywać Pani/Pana dane osobowe przez okres 5 lat od dnia zgłoszenia.

Pozostałe dane powyższej informacji o administratorze danych stosuje się odpowiednio.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123